Dantų implantai

Gamintojai

Pasaulyje  yra keli  šimtai dantų  implantus gaminančių kompanijų, tačiau Lietuvoje dažniausiai naudojami šių kompanijų dantų implantai.

Straumann kompanija įkurta 1954m. Waldenburge. Pagrindinė Straumann būstinė yra įsikūrusi Bazelyje, Šveicarijoje. Visi Straumann dantų implantai ir jų komponetetai yra gaminami Šveicarijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, regeneracinės medžiagos – Švedijoje. Kokybę užtikrina integruotos kokybės valdymo sistemos atitinkančios visus teisės aktus, įskaitant ES MPD 93/42/ECC, JAV FDA 21CFR 820, PAL Japonijos, Kanados CMDCAS, ISO 13485 ir t.t. Kompanijoje taip pat, įdiegti ISO 14001 bei ISO 9001 standartai.

“Nobel Biocare” turi daugiau nei 2 000 darbuotojų visame pasaulyje, pati kompanija yra įsikūrusi Ciuriche, Šveicarijoje, jos padaliniai veikia Ciuriche, Šveicarijoje, ir Gothenburge, Švedijoje. Produkcija gaminama keturiose gamyklose JAV ir Švedijoje. “Nobel Biocare” yra įsteigusi tiesioginio pardavimo filialus 34 šalyse. Tai viena brangiausių implantų sistemų.

Amerikiečių kompanija gana nauja ir dar populiarėjanti implantų sistema, kuri šiuo metu JAV ir Kanadoje pagal populiarumą yra pirmame penketuke. Šios sistemos autoriai pastaruoju metu išleido vienus iš geriausių vadovėlių apie implantologiją. Gamintojas (savo sąskaita) neprigijusį implantą keičia nauju, todėl pacientui antrą kartą mokėti nereikia. Šitie implantai dėl  optimalaus savo kokybės ir kainos santykio gana populiarūs Lietuvoje.

Įkurta 1977m amerikiečių kompanija. Savo produkcija platina 90 šalių.

Kompanija vien iš lyderių rytų šalyse. Įkurta Korėjoje 1997m. Savo atstovybes turi daugelyje šalių.

DENTSPLY yra didelė  amerikiečių kompanija kuri  savo veiklą pradėjo 1820m. Tačiau implantų sistema sukurta ir išplėtota Vokietijoje,   savo veiklą pradėjo 1974m.

P. Korė­jos dantų imp­lan­tų kompanija “Me­ga­Gen” – viena didžiausių imp­lan­to­lo­gi­jos bend­ro­vių P. Korė­jo­je ir JAV. Įkurta 2002m.2005m įdiekti  ISO9001/13485 standartai.  “Me­ga­Gen” kompanija paskyrė milijoną JAV dolerių, už kuriuos  Lietuvoje, Kauno medicinos universitete įkurtas  modernus implantologijos centras.

Dantų implantai © 2018. Visos teisės saugomos.

Sukūrė: