Dantų implantai

Dantų implantacijos trūkumai

Mūsų tikslas nėra vienareikšmiškai  Jus  įtikinti, jog dantų implantacija -tai būdas  greitai, gerai ir pigiai išspręsti  visas Jūsų problemas. Nėra geriausio gydymo metodo, taip kaip nėra blogiausio gydymo .  Mūsų tikslas- atskleisti objektyvią informaciją. Gydytojas gali tik patarti, o sprendimą turite priimti Jūs.  Dantų implantacija turi tam tikrų minusų.

Dantų implantacija -tai chirurginė intervencija.  Ji savyje turi užprogramuotą komplikacijų  riziką. Turbūt galima teigti, jog ta rizika minimali ,nes tai ne širdies persodinimo operacija.  Reikėtų suprasti , jog medicinoje niekur ir niekas  negarantuos  šimtaprocentinės sėkmės,   net pačią   paprasčiausią , 15 min.  trunkančią danties implantacijos  procedūrą,  gali lydėti komplikacijos.  Nuo to nesame apsaugoti nei vienas iš mūsų. Net pačią didžiausią darbo patirtį turintis gydytojas yra  tik žmogus. Jis neapsaugos jūsų nuo komplikacijų ,tačiau kvalifikuotas specialistas tikrai žinos ką daryti vienoje ar kitoje sudėtingoje  situacijoje. Svarbiausi pasitikėti juo.

Tie, kas tikisi greito rezultato, turėtų nusivilti. Dantų protezavimas atliekant dantų implantaciją yra ilgas procesas. Įsuktas implantas  kaule turi išbūti 2-4 mėn., o jei prieš tai buvo atliekamos papildomos kaulo priauginimo procedūros , tenka laukti 6 mėnesius ir ilgiau,   tik tada galima  protezuoti. Šis laikas būtinas tam, kad apie implantą susidarytų tvirta kaulinė jungtis. Jei implantuojama ir protezuojama daug dantų, atliekama daug procedūrų ,  tenka laukti ilgai. Belieka tiek gydytojui, tiek pacientui apsiginkluoti kantrybe ir laukti sėkmingo rezultato.

Tai gana brangus gydymo metodas. Dantų implantų, operacijos, ir protezavimo medžiagų kaštai yra gana dideli. Pati kaina susideda iš dviejų dalių:dantų implantacijos procedūra ,į kurią įskaičiuojama  implanto  ir operacijos kaina bei dantų protezo kainos.Dantų implantacijos procedūros kaina Lietuvoje svyruoja nuo 1500-2500Lt ,o dantų protezo vieno danties kaina 700-1200Lt. Jei reikalingos papildomos kaulo priauginimo procedūros kaina gali dar išaugti.

Šiuolaikinės dantų implantacijos procedūros jau atliekamos kelis pastaruosius dešimtmečius. Tačiau atsakyti į kausimą kiek ilgai, kiek metų jums tarnaus dantų implantas sunku. Mes galime pateikti keletą faktų. Pirmasis šiuolaikinis dantų implantas buvo įsodintas 1965m. ,  jis žmogui ištarnavo 40 metų. Dabartinai tyrimai rodo,  jog  implantacijos procedūros  sėkmingos yra 97proc., o 10 metų laikotarpiu sėkmingai funkcionuoja 94proc. protezų, suprotezuotų ant implantų. Ir visa tai yra tik tuo atveju, jei implantai tinkamai prižiūrimi.

Jei  Jūs nesirūpinate savo dantų higiena, nevalote dantų ir neketinat to daryti ir ateity. Tai Jūs turėtumėte pamiršti apie šį gydymo metodą. Jis ne Jums. Dantų implantai reikalauja specialios priežiūros, specialių  higienos įgūdžių, o svarbiausia- Jūsų motyvacijos tai daryti kasdien.

Dantų implantai © 2024. Visos teisės saugomos.

Sukūrė: